Amphenol Communications Solutions SFW30S-2STE1LF
1.00mm Flex Connector, SFW Straight series, 30 Position, Top Entry Surface Mount, ZIF
Datenblätter und Dokumente
Farnell
Datasheet8 SeitenVor 18 Jahren
Datasheet8 SeitenVor 12 Jahren
Datasheet8 SeitenVor 18 Jahren
Master Electronics
_legacy Avnet
element14
DigiKey
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-64.84%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2000-05-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Amphenol Communications SolutionsSFW30R-2STE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 30 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
Amphenol Communications SolutionsSFW30R-1STE9LF
FFC / FPC Board Connector, Right Angle, 1 mm, 30 Contacts, Receptacle, FCI SFW-R, Surface Mount
Amphenol Communications SolutionsSFW30R-2STE9LF
FFC/FPC Connector Socket 30 Position 0.5 mm Solder Straight Surface Mount Emboss T/R
FFC/FPC Connector, 30 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, Surface Mount Terminal
Beschreibungen
Conn FFC/FPC Connector SKT 30 POS 1mm Solder ST SMD Embossed T/R
FFC/FPC Connector, 30 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, 0.039 inch Pitch, Surface Mount Terminal
Ffc & Fpc Connectors 30P Top Smt Zif W/O Mounting Plate
SFW30S-2STE1LF-SFWS | Amphenol FCI (Amphenol CS) SFW30S2STE1LF
Connector, Ffc/fpc, 30Pos, 1 Row, 1Mm
Amphenol Communications Solutions 1mm30p FPC
1.00 MM FFC/FPC CONNECTOR 30CK
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
SFW30S-2STE1LF-SFW30S LEAD FREE
RS APAC
FFC/FPC CONNECTOR, 30 POSITION, 1ROW; Pitch Spacing:1mm; No. of Contacts:30Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:SFW-S Series; Contact Termination Type:Surface Mount; Contact Position:Top; No. of Rows:1 Row; No. of Rows:1Rows