Amphenol Communications Solutions SFV30R-2STBE1HLF
Conn FFC/FPC Connector SKT 30 POS 0.5mm Solder RA SMD Embossed T/R
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet9 SeitenVor 17 Jahren
element14 APAC
Electro Sonic
Master Electronics
Arrow Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-26.74%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Amphenol Communications Solutions10051922-3010EHLF
Ffc/Fpc Connector, 30 Contact(S), 1 Row(S), Female, Right Angle, Surface Mount Terminal
Amphenol Communications SolutionsSFV34R-3STBE1HLF
FFC / FPC Board Connector, 0.5 mm, 34 Contacts, Receptacle, FCI SFV-R Series
Amphenol Communications SolutionsSFV22R-1STBE1HLF
Conn FFC/FPC Connector SKT 22 POS 0.5mm Solder RA SMD T/R
FFC/FPC Connector Socket 24 Position 0.5 mm Solder Right Angle Surface Mount Emboss T/R
Molex 505110-2291 FFC & FPC Connectors, 0.5 FPC Easyon Btm Cont Ra 22 Circuit, Zif
Conn FFC/FPC Connector SKT 28 POS 0.5mm Solder RA SMD Embossed T/R
Beschreibungen
30 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020 (0.50mm) Surface Mount, Right
FFC/FPC Connector, 30 Contact(s), 1 Row(s), Female, Right Angle, 0.020 inch Pitch, Surface Mount Terminal, Locking, Black Insulator
0.50mm Flex Connector, SFV-R Series, 30 Position, Top Side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Halogen Free, Lead Free, Gold Flash
Drawer Type -55閳╁剤+105閳 30P Contact,Top Horizontal attachment 0.5mm SMD,P=0.5mm,Surface Mount閿涘痠ght Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS
Connector, Ffc/fpc, 30Pos, 1Row, 0.5Mm; Pitch Spacing:0.5Mm; No. Of Contacts:30Contacts; Gender:receptacle; Product Range:sfv-R Series; Contact Termination Type:surface Mount; Contact Position:top; No. Of Rows:1 Row Rohs Compliant: Yes