Amphenol Communications Solutions D25S13A4GL00LF
D Sub Connector, Standard, Receptacle, Delta D Series, 25 Contacts, DB, Solder
Datenblätter und Dokumente
element14 APAC
Datasheet1 SeiteVor 11 Jahren
Datasheet6 SeitenVor 10 Jahren
Farnell
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-6.57%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
SnapEDA
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
TE Connectivity1734350-1
Connector D-Subminiature RCP 25 POS 2.77mm Solder RA Thru-Hole 25 Terminal 1 Port Tray
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 2.76mm Solder ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
D Sub Connector, Right Angle, Standard, Receptacle, SD Series, 25 Contacts, DB, Solder
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD, 25 Contacts, DB, Solder
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.11 inch Pitch, Solder Terminal, #4-40
Beschreibungen
FCI DELTA D SERIES,25 WAY RIGHT ANGLE MOUNT PCB D-SUB CONN SOCKET,2.76MM PITCH
Conn D-Sub F 25 POS 1.38mm Solder RA Thru-Hole 25 Terminal 1 Port Tray
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.109 inch Pitch, Solder Terminal, M3, Socket
25P Female D-Sub Bend insert 2 Gold 5A Push-Pull D-Sub / VGA Connectors ROHS
25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Amphenol D25S13A4GL00LF DSub Connector Female 25P RA Solder Unshrouded
D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 25 way Socket Right Angle Solder Europe standard, 200 cycles, Harpoons + Threaded Insert M3 + Elec cont., 1.6mm PCB thickness.
D Sub Connector, Standard, 25 Position, Receptacle; No. Of Contacts:25Contacts; Gender:receptacle; Contact Termination Type:solder; D Sub Shell Size:db; Product Range:delta D Series; Connector Body Material:metal Body Rohs Compliant: Yes