Amphenol Communications Solutions 77313-101-32LF
Conn Unshrouded Header HDR 32 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bulk
Datasheet3 SeitenVor 6 Jahren
Arrow Electronics
element14 APAC
3-Monats-Trend:
-65.05%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Verwandte Teile
Amphenol Communications Solutions67997-232HLF
Conn Unshrouded Header HDR 32 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Poly Bag
Amphenol Communications Solutions67996-132HLF
Amphenol Communications Solutions77313-118-32LF
Beschreibungen
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, 2.54 mm Pitch, Vertical, Double Row,Through Hole, 32 Positions
32pin 2.54mm 2 2.54mm Breakaway,Header,Push-Pull 3A 760nm 40.64mm*4.83mm
Board Connector, 32 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731310132LF
BERGSTIK HDR DR STR-77313-101-
Tin 3A Direct Insert Policy 2.54mm 32P 5.84mm -65閳╁剤+130閳 2.41mm 2.54mm Double Row Phosphor Bronze Black 2.54mm Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS
Conn, Header, 32Pos, 2Row, 2.54Mm, Th; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:2Rows; No. Of Contacts:32Contacts; Contact Termination Type:Through Hole Straight; Product Range:Bergstik 77313 Series Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions 77313-101-32LF