Amphenol Communications Solutions 76745-325-18LF
Tin Direct Insert 18P 2.54mm Double Row Black 2.54mm Plugin, P=2.54mm Pin Headers ROHS
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet4 SeitenVor 10 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Amphenol Communications Solutions77313-101-18LF
Conn Unshrouded Header HDR 18 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BERGSTIK® Bulk
Amphenol Communications Solutions77313-818-18LF
Amphenol Communications Solutions67996-118HLF
Conn Unshrouded Header HDR 18 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole BERGSTIK® Bulk
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 18 Contacts, Through Hole, TSW Series
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
TSW - Samtec 2.54mm Pin Header 18.54mm Overall Pin Length 2.79mm Tail (15) - Fast Stock(mcv)
Beschreibungen
Conn Board Stacker HDR 18 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bag
Board Stacking Connector, 18 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical stacked header, Through Hole, Double Row, 18 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.
CONN, HEADER, 18POS, 2ROW, 2.54MM, TH;
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7674532518LF
CONN HDR 18POS 0.1 STACK T/H TIN
Board to Board&Mezzanine Connectors BERGSTIK
Headers,Unshrouded 2 18pin Pin (Male)