Amphenol Communications Solutions 67013-023LF
Conn Housing F 23 POS 2.54mmCrimp STCable Mount Blue BERG DUFLEX™
Datasheet2 SeitenVor 19 Jahren
JRH Electronics
_legacy Avnet
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1995-12-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Amphenol Communications Solutions67013-019LF
Board Connector, 19 Contact(s), 1 Row(s), Female, 0.1 inch Pitch, Wire Terminal, Locking, Blue Insulator
Amphenol Communications Solutions67013-018LF
Ffc/Fpc Connector, 18 Contact(S), 1 Row(S), Female, 0.1 Inch Pitch, Idc Terminal, Locking, Blue
Board Connector, 17 Contact(s), 1 Row(s), Female, 0.1 inch Pitch, Wire Terminal, Locking, Blue Insulator
TE Connectivity1-487378-9
Conn Housing RCP 20 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Black Package
TE Connectivity1-487378-7
Conn Housing RCP 18 POS 2.54mmCrimp STCable Mount Black Package
020 HOUSING FFC RCPT 100CL SR, FFC Connectors | TE Connectivity 1-487526-9
Beschreibungen
Board Connector, 23 Contact(s), 1 Row(s), Female, 0.1 inch Pitch, Wire Terminal, Locking, Blue Insulator
Conn Housing F 23 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount
DUFLEX HSNG SR .100-2P3S | Amphenol FCI (Amphenol CS) 67013023LF
Berg Duflex Housing, single row, 23 Position.
PIN AND SOCKET CONNECTOR HOUSINGS;
CONN FFC/FPC RCPT HSG 23POS 2.54
2.54mm 23pin FFC,FPC 3A 58.34mm*13.85mm