Amphenol Communications Solutions 67013-022LF
Ffc/Fpc Connector, 22 Contact(S), 1 Row(S), Female, 0.1 Inch Pitch, Idc Terminal, Locking, Blue
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet2 SeitenVor 19 Jahren
Newark
Farnell
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1995-12-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
Amphenol Communications Solutions67013-019LF
Board Connector, 19 Contact(s), 1 Row(s), Female, 0.1 inch Pitch, Wire Terminal, Locking, Blue Insulator
Amphenol Communications Solutions67013-017LF
Board Connector, 17 Contact(s), 1 Row(s), Female, 0.1 inch Pitch, Wire Terminal, Locking, Blue Insulator
Board Connector, 20 Contact(s), 1 Row(s), Female, 0.1 inch Pitch, Wire Terminal, Locking, Blue Insulator
Conn Housing RCP 22 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Black Milli-Grid™ Bag
HEADER CONNECTOR,CABLE MNT,RECEPT,16 CONTACTS,SKT,0.079 PITCH,CRIMP TERMINAL,LOCKING,WHITE
TE Connectivity1-487378-5
Conn Housing RCP 16 POS 2.54mmCrimp STCable Mount Black Package
Beschreibungen
Amphenol 67013-022LF FFC&FPC Connector Female 22P Dual Row Unshrouded
Conn Housing F 22 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Blue BERG DUFLEX™
DUFLEX HSNG SR .100-2P3S | Amphenol FCI (Amphenol CS) 67013022LF
Berg Duflex Housing, single row, 22 Position.
Duflex Hsng Sr .100-2P3s / Bag Rohs Compliant: Yes
FFC & FPC Connectors 22P DUFLEX HSNG SINGLE ROW
CONN FFC/FPC RCPT HSG 22POS 2.54