Amphenol Communications Solutions 66951-015LF
Vert Card Conn S/r 30AU-66951-015LF | Amphenol Fci (amphenol Cs) 66951015LF
Datenblätter und Dokumente
DigiKey
Datasheet4 SeitenVor 26 Jahren
Newark
Arrow Electronics
Factory Futures
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2000-06-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
2.54mm Pitch SL Header Single Row Vertical 3.05mm Pocket Shrouded 15 Circuits 0.38um Gold
KK 254 PC Board Connector, Bottom Entry, 0.38µm Gold (Au) Selective, 15 Circuits
TE Connectivity280581-2
Conn Socket Strip RCP 15 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Frame
TE Connectivity6-534237-3
Conn Socket Strip SKT 15 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Box/Tube
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 15 Contacts, Through Hole Mount, SSW Series
Conn Socket Strip SKT 15 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Carton
Beschreibungen
Board Connector, 15 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, Solder Terminal
Conn Socket Strip SKT 15 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
PV® 2.54mm, Board to Board Connector, PCB Mounted Receptacle, Vertical, Through Hole, Top Entry, Single Row, 15 position, 2.54mm (.100in) Pitch.
CONN RCPT 15POS .100 SGL STR PCB