Amphenol Advanced Sensors SC50F502V
0.050" Od Cap, Insulated Leads, 5K 0.1 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC50F502V
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Amphenol Advanced Sensors SC50F502V herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 26 Jahren
Electro Sonic
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Thermistor NTC 5k Ohm 2-Pin Radial Bulk
THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
5k鎯 50mW 鍗0.1閳 NTC Thermistors ROHS