Amphenol Advanced Sensors SC30G503W
Thermistor NTC 50k Ohm 2-Pin Radial Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Amphenol Advanced Sensors SC30G503W herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 26 Jahren
Electro Sonic
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
0.032" Od Cap, Insulated Leads, 50K 0.2 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC30G503W
THERMISTOR NTC 50KOHM 4252K BEAD
50k鎯 30mW 鍗0.2閳 NTC Thermistors ROHS