Amphenol Advanced Sensors SC30F103VN
0.032" OD cap, insulated leads, 10K 0.1 C from 0 C-70 , RoHs Compliant
Datenblätter und Dokumente
Farnell
Datasheet4 SeitenVor 8 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-0.72%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2018-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Sensor, 0.032 | Amphenol Advanced Sensors SC30F103VN
Thermistor NTC 10k Ohm 2-Pin Radial Bulk
NTC Thermistor, 10000ohm, Chassis Mount
10k鎯 30mW 鍗0.1閳 NTC Thermistors ROHS
THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
10K¦¸ 30mW 3969K 38mm*810¦Ìm*7mm
THERMISTOR, NTC, 10 KOHM, WIRE LEADED; Zero Power Resistance at 25°C:10kohm; Product Range:SC30 Series; Thermistor Mounting:-; Beta Value (K):-; Thermistor Case Style:-; Thermistor Terminals:Wire Lead 77Y4952
THERMISTOR, NTC, 10 KOHM, WIRE LEADED; Thermistor Type:Bead; Resistance (25°C):10kohm; Product Range:SC30 Series; B-Constant:-; B-Constant Tolerance:-; Probe Material:-; Lead Length:31mm; Operating Temperature Min:-40°C RoHS Compliant: Yes