Amphenol Advanced Sensors MC65Y103C
Epoxy Coated, Insulated Leads, 10K 0.15 C @ 37 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors MC65Y103C
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Amphenol Advanced Sensors MC65Y103C herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 26 Jahren
Newark
Component Distributors Inc.
Mouser
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
THERM NTC 10KOHM 3984K RING LUG / NTC Thermistor 10k Ring Lug
Thermistor, NTC, 10 kohm, NTCALUG02A Series, 3984 K, Through Hole, Wire Leaded
Thermistor NTC 10K Ohm 2% 2-Pin Wire 3984K Bag Automotive AEC-Q200
Epcos 10kOhms 60mW Measurement NTC Thermistor; 15s; 2.41 (Dia.) x 6.5mm
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin 0402 Wire 3434K Bulk
Beschreibungen
Miniature Sensors 10kOhms, see data sheet for tolerance
Thermistor NTC 10000Ohm Wire Lead