Amphenol Advanced Sensors EC95F502W
Epoxy Coated, 0.008"od Leads, 5K 0.2 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors EC95F502W
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Amphenol Advanced Sensors EC95F502W herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 9 Jahren
Component Distributors Inc.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
NTC Thermistor, 5000ohm, Through Hole Mount
Thermistor NTC 5000Ohm Wire Lead
NTC Chip,Interchangeable,5Kohm,0/+70DegC,Leaded
THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
5k鎯 75mW 鍗0.2閳 NTC Thermistors ROHS