Altech RUC-2013-26-5120-L
Altech RUC-2013-26-5120-L Industrial Relay, 3PDT, 120VAC Coil, 16A, 250VAC/24VDC, RUC Series
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Altech RUC-2013-26-5120-L, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
440V@AC 120V 16A Three-way switch: 3C (three-pole double-throw - conversion) SOCKETABLE Power Relays ROHS
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 16A 120V