Altech 2ALP3-024
Push Button Switch Operator 22mm Green Filament Illuminated Projecting Head Momentary 24V
Preis und Lagerbestand
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Beschreibungen
Beschreibungen von Altech 2ALP3-024, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Pushbutton Switches Push Button Oper. 22 mm, Ill.Proj. Mom.,Green,Filament 24 V
Momentary Altech 22mm Illuminated - Green 22.5mm (Round) Configurable Switch Body