Abracon ASPI-0503H-221K-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 220UH 2.00OHM 0.38A
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ASPI-0503H-221K-T herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 16 Jahren
Abracon SCT
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Ind Power Shielded Bobbin Core 220uH 10% 100KHz 27Q-Factor Ferrite 470mA T/R
Inductor Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 0.8A 0.72Ohm DCR RDL Bag
Ind Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 350mA T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 0.35A 1.57Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ASPI-0503H-221K-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, SMD, 2320
Power Inductor 220uH 0.38A 2000mΩ, ASPI-0503H , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 220UH 380MA 2 OHM SMD