Abracon ASFL3-40.000MHZ-EK-T
ASFL3 Series 40 MHz 5 x 3.2 mm 1.8 V ±30 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ASFL3-40.000MHZ-EK-T herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 18 Jahren
Master Electronics
Sager Electronics
Abracon SCT
DigiKey
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-29.66%
Lieferkette
Introduction Date2008-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
MEMS Oscillator, 40 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1004
MEMS Oscillator, 37.125 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ASFL3-40.000MHZ-EK-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
CMOS Output Clock Oscillator, 0.5MHz Min, 125MHz Max, 40MHz Nom
Standard Clock Oscillators XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
1.8V ¡À30ppm 40MHz 5mm*3.2mm*1.3mm
Oscillator, 40Mhz, smd; Product Range:Asfl3 Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:40Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFL3-40.000MHZ-EK-T