Abracon ASFL1-24.000MHZ-L-T
Oscillator Xo 24MHZ ±100PPM 15PF Hcmos/ttl 60% 3.3V 4-PIN SMD T/r
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ASFL1-24.000MHZ-L-T herunter.
element14 APAC
Datasheet2 SeitenVor 18 Jahren
JRH Electronics
Sager Electronics
Abracon SCT
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+1.37%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Introduction Date2011-04-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Verwandte Teile
ASV Series 24 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator XO 25MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 25 MHz 3.63 V ±100 ppm Surface Mount HCMOS Clock Oscillator - SMD-4
Oscillator XO 26MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-3953M-250-AU-TR
Oscillator, 25 MHz, 100 ppm, SMD, 7mm x 5mm, 3.3 V, HCMOS, ECS-3953M-AU
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ASFL1-24.000MHZ-L-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
ASFL1 Series 24 MHz 5 x 3.2 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator, 24 MHz, 100 ppm, SMD, 5mm x 3.2mm, 3.3 V, HCMOS / TTL, ASFL1
OSCILLATOR, 24MHZ, 5 X 3.2MM, HCMOS/TTL; Frequency Nom: 24MHz; Frequency Stability + / -: 100ppm; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: ASFL1 Series; Operating Temperatu