Abracon AIUR-16-821K
Inductor Power Unshielded Drum Core 820uH 10% 10KHz Ferrite 0.19A 2.1Ohm DCR RDL Box
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon AIUR-16-821K herunter.
3-Monats-Trend:
+0.00%
Verwandte Teile
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 10Q-Factor Ferrite 0.24A 2.55Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 0.23A 4Ohm DCR T/R
Ind 820.00 Uh 0.240 A 1030.00 Mohm/ Plate Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-02H-821K
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 37Q-Factor Ferrite 0.24A 2.6Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 0.17A 7.1Ohm DCR AXL T/R
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon AIUR-16-821K, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 820UH 190MA 2.1 OHM TH
Power Inductor 820uH 0.19A 2100mΩ, AIUR-16 , RoHS
Abracon SCT
AIUR-16 Radial Vertical Cylinder 0.276Dia 7.00mm 820muH