Abracon AIUR-12-102K
Inductor Power Unshielded Drum Core 1000uH 10% 100KHz 30Q-Factor Ferrite 0.17A 3.8Ohm DCR RDL
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDAIUR-12-102KKontakt
>1wk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon AIUR-12-102K herunter.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-08-31
LTD Date2022-01-07
Verwandte Teile
Inductor Power Wirewound 1mH 10% 100KHz 48Q-Factor Ferrite 220mA 4Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 1000uH 10% 1KHz 55Q-Factor Ferrite 0.4A 4.3Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 1000uH 10% 1KHz 27Q-Factor Ferrite 0.21A 4.5Ohm DCR T/R
1 mH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 220 mA 2.9Ohm Max Radial, Vertical
Inductor Power Unshielded Drum Core 1000uH 10% 790KHz 20Q-Factor Ferrite 0.51A 1.18Ohm DCR RDL
Ind 1000.00 Uh 0.180 A 2200.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-05-102K
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon AIUR-12-102K, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 1000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 1MH 170MA 3.8 OHM TH
Power Inductor 1000uH 0.17A 3800mΩ, AIUR-12 , RoHS