Abracon AIUR-06-122K
Inductor Power Unshielded Drum Core 1200uH 10% 10KHz Ferrite 0.8A 1.5Ohm DCR RDL
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon AIUR-06-122K herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 5 Jahren
3-Monats-Trend:
+8.89%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
3DHerunterladen
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Ind Power 1.2mH 10% 1KHz Ferrite 790mA Axial Bulk
Inductor Power Wirewound 1200uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.48A 3.4Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 0.17A 6.8Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
Inductor Power Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 0.15A 9Ohm DCR AXL T/R
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 0.045A 48Ohm DCR 1812 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon AIUR-06-122K, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Inductor, Unshielded, 1.2mH, 0.61A, 10%, Radial, Through Hole, AIUR-06 Series
General Purpose Inductor, 1200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductor, 1.2Mh, 0.61A, Radial Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-122K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 1.2MH 610MA 1.5 OHM TH