Abracon AIAP-03-181K
Ind Power 180uH 10% 1KHz Ferrite 1.98A Axial Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon AIAP-03-181K herunter.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Unshielded Drum Core 180uH 10% 10KHz Ferrite 2.1A 0.228Ohm DCR RDL
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.51A 0.77Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.72A 0.63Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 180uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 380mA T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Ind Power 180uH 10% 1KHz Ferrite 380mA Axial T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon AIAP-03-181K, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 180UH 1.98A 150 MOHM
Bulk / Axial Power Inductor, 22.9mm x 11.4mm, 100pc per bag
Power Inductor 180uH 1.98A 150mΩ, AIAP-03 , RoHS