Abracon ABMM2-32.000MHZ-E2F-T
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ABMM2-32.000MHZ-E2F-T herunter.
Future Electronics
Datasheet3 SeitenVor 18 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 18 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 18 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 18 Jahren
Newark
X-ON
DigiKey
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-62.05%
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2013-01-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
CX3225GB Series 32 MHz ±20 ppm 8 pF -10 to +70 °C SMT Miniature Ceramic Crystal
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
CTS Components416F32022CKR
Crystal, 32Mhz, 8Pf, Smd, 1.6Mm X 1.2Mm Rohs Compliant: Yes |Cts 416F32022CKR
CTS Components416F32022IKR
416 Series 32 MHz ±20 ppm 8 pF -40 to +85 °C Surface Mount Quartz Crystal
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 32MHz Nom
Crystal 30MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ABMM2-32.000MHZ-E2F-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Crystal, Standard, 32 MHz, SMD, 6mm x 3.6mm x 1.2mm, 20 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABMM2
Parallel - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 90MHz Min, 110MHz Max
Crystals Seam Seal Crystal Ceramic, 32.000MHZ, 18pf, 20ppm, 6 X 3.5 X 1.2
CRYSTAL, 32M, 18PF CL, 6X3.6MM SMT; Frequency Nom: 32MHz; Crystal Case: SMD, 6mm x 3.5mm; Frequency Stability + / -: 20ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; Product Range: ABMM2 Series; Operating Tempe
Crystal, 32Mhz, 18Pf, Smd; Crystal Mounting Type:Smd; Crystal Terminals:Surface Mount (Smd, Smt); Crystal Type:Quartz; Esr:60Ohm; Frequency:32Mhz; Frequency Stability:20Ppm; Frequency Tolerance:± 20Ppm; Leaded Process Compatible:Yes Rohs Compliant: Yes |Abracon ABMM2-32.000MHZ-E2F-T