Abracon ABM3B-32.000MHZ-B2-T
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ABM3B-32.000MHZ-B2-T herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 12 Jahren
Master Electronics
Farnell
Newark
Abracon SCT
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+61.70%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Introduction Date2010-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Verwandte Teile
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin CSMD T/R
Crystal 29.4912MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
CTS Components445C25D30M00000
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 30MHz Nom
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ABM3B-32.000MHZ-B2-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Crystal, Standard, 32 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm x 1.1mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABM3B
ABM3B Series 32 MHz ±20 ppm 18 pF -20 to +70 °C Surface Mount Ceramic Crystal
MICROPROCESSOR CRYSTAL 32MHZ; Frequency: 32MHz; Frequency Tolerance: ± 50ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Stability: ± 50ppm; Operating Temperature Range: -20°C to +70°C; Crystal Mounting Type: SMD; No. of Pins: 4; SVHC: N