Yangjie Electronic Technology SMBJ250CA
1.5A 600W 405V 279V 250V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
价格与库存
描述
Surface Mount Transient Voltage Suppressors
SMB 600W 405V 1.48A TVS Diodes