Yageo Group XP3P3R0MT
Power Field-Effect Transistor
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet8 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2024-03-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Power Field-Effect Transistor
MOSFET, P-CH, 30V, 125A, PMPAK;
FET P-CH 30V 33.5A 125A PMPAK
P-CH SINGLE -30V PMPAK5X6
MOSFET, P-CH, 30V, 125A, PMPAK; Channel Type:P Channel; Drain Source Voltage Vds:30V; Continuous Drain Current Id:125A; Transistor Mounting:Surface Mount; Rds(on) Test Voltage:10V; Gate Source Threshold Voltage Max:3V RoHS Compliant: Yes