Yageo Group SQP500JB-2R2
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2.2ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页3 年前
Future Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+83.19%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2010-12-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
TE Connectivity / AMP3-1623795-3