Yageo Group RT0603FRE07332KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 332000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
3 个月趋势:
+170%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thin Film 0603 332K Ohm 1% 1/10W ±50ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thin Film 0603 330K Ohm 1% 1/10W ±50ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERJ3EKF3323V
Resistor Thick Film 0603 332K Ohm 1% 1/10W 100ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 332000ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRC0603FR-07332KL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 332kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0603 332K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Res Thin Film 0603 332K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R
RT FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±50ppm/C 332kOhm 0.1W 1/10W
RT Series 0603 0.1 W 332k Ohms 1% ±50 ppm/°C SMT Think Film Chip Resistor
Res, 332K, 1%, 0.1W, Thin Film, 0603; Resistance:332Kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:High Precision, High Stability Rohs Compliant: Yes |Yageo RT0603FRE07332KL