Yageo Group RT0603DRD07910RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 910ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
Datasheet10 页3 年前
Datasheet9 页3 年前
Datasheet9 页6 年前
Datasheet9 页6 年前
Datasheet9 页8 年前
Datasheet9 页9 年前
Datasheet10 页11 年前
3 个月趋势:
-13.24%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA-3AED911V
0603 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0603 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 910 OHM
PanasonicERA3AED102V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.5% ±25ppm/℃ 1kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-3AED821V
Res Thin Film 0603 820 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAT0603DRD07887RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 887ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupAT0603DRD07909RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 909ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupAT0603DRD071KL
100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Res Thin Film 0603 910 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Epoxy Pad SMD T/R
RT Series 0603 0.1 W 910 Ohm ±0.5% ±25 ppm/°C SMT Thin Film Chip Resistor
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR RT 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 910Ohm ±25ppm/C
RES, 910R, 0.5%, 0.1W, THIN FILM, 0603 ROHS COMPLIANT: YES
SMD Resistor 0603 910Ω ±0.5% 1/10W ±25ppm/℃