Yageo Group MMF25SFRE61K9
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 61900ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页2 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-12-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 60400ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1406
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 56200ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1406
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 68000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
250mW Thin Film Resistor 200V ±50ppm/℃ ±1% 64.9kΩ MELF-0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 68000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
描述
RES SMD 61.9K OHM 1% 1/4W MELF
General Type Metal Film Resistor 61.9kOhm 1/4W 1% Melf T/R