Yageo Group AT0402FRE0749K9L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 49900ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
Upverter
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-05-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Chip Resistor Automotive Grade Thin Film 0402 49.9kOhm 1% Paper T/R