Yageo Group AHA50AFB-6R
Power Wirewound Type Aluminum Housed Resistor 6Ohm 50W 1% Bulk
价格与库存
数据表和文档
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
OhmiteHS50 6R F
Resistor;Wirewound;6 Ohms;50 W;1%;Lug;TCR 100 ppm/DegC;Aluminum Housed
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 6ohm, 5.4772V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 6ohm, 4.2426V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteHS25 6R F
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 6ohm, 550V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Ohmite85F5R62
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 5.62ohm, 460V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
RES CHAS MNT 6 OHM 1% 50W