XP Power LDU4860S350-WD
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 20W, Hybrid
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
DC-DC LED POWER SUPPLY MODULE, 1 Output, 19.6W, Hybrid
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 14W, Hybrid
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 9W, Hybrid
描述
XP POWER LDU4860S350-WD LED Driver DC/DC Converter, Constant Current, Adjustable, LDU48 Series, Panel, Analogue, PWM, 20 W
Led Driver, Dc-Dc, Cc, 350Ma, 28V, 20W; Product Range:Ldu48 Series; Output Power Max:20W; Output Voltage Max:57V; Output Current:350Ma; Dimming Control Type:Analogue, Pwm; Dc/Dc Converter Mounting:Panel; Input Voltage Min:7V Rohs Compliant: Yes |Xp Power LDU4860S350-WD
LED DRIVER, DC-DC, 20W, WIRED; Output Current:350mA; Output Voltage:57V; Output Power:20W; Termination Style:Flying Leads; Length:31.75mm; Width:20.32mm; Depth:12.45mm; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C; Dimming Control Type:Analogue / PWM; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Efficiency:97%; Input Voltage:7V to 60V; Output Voltage:2V to 57V