XP Power JTF1048D12
Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 417mA, 417mA 18V - 75V Input
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%