XP Power JCK1524D15
XP POWER JCK1524D15 Isolated Board Mount DC/DC Converter, Fixed, 2 Output, 18 V, 36 V, 15 W, 15 V
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
element14 APAC
Newark
TME
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-34.28%