AMD XCF16PVOG48C
16MB FLASH TSOP-48-12.2mm Memory - Configuration Proms for FPGAs ROHS
Obsolete
数据表和文档
Newark
Datasheet35 页27 年前
Upverter
HQonline
iiiC
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 AMD XCF16PVOG48C 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.51
Introduction Date2003-11-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-10-02
LTD Date2022-04-02
相关零件
FPGA Configuration Memory, Flash, 8 Mbit, 33 MHz, Parallel, Serial, 48 Pins, TSOP
XCF*P Matte Tin (Sn) 3A991.B.1 Tray ics fpga configuration 18.5mm 0.001A 32Mb 1.8V
Configuration PROM 48-Pin TSOP
描述
XILINX XCF16PVOG48C PROM, PLATFORM FLASH, 16MBIT, 48TSOP
XCF*P Matte Tin (Sn) EAR99 Tray ics fpga configuration 12mm 0.04mA 16Mb 1.8V
2MB 1.8V 1.65V 2V 33MHz Parallel 1,8 TSOP-48
FLASH 16MB PROM (ST MICRO), LEAD FREE
IC PROM SRL 1.8V 16M GATE 48TSOP
Configuration Memory, 32MX1, Serial, CMOS, PDSO48
Configuration PROM 48-Pin TSOP
Configuration Memory, 2MX8, PDSO48
PROM, PLATFORM FLASH, 16MBIT, 48TSOP; Memory Type:Flash; Memory Size:16Mbit; Interface Type:Serial, Parallel, JTAG; Clock Frequency:50MHz; Supply Voltage Range:1.65V to 2V; Memory Case Style:TSOP; No. of Pins:48; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C; IC Generic Number:XCF16P; Termination Type:SMD; Voltage Vcc:1.8V