Xicon CR10-2.0-RC
2 Ohm 10W Wirewound Cement Filled Ceramic Power Resistor
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Jameco22465900500
4h
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页20 年前
Jameco
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2007-02-01
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 2ohm, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel