Xicon CR10-100-RC
100 Ohm 10W Wirewound Cement Filled Ceramic Power Resistor
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页20 年前
Jameco
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2007-02-01
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 100ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel