XFMRS XFHCL6-R68M
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, SMD
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页16 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
描述
FIXED IND 680NH 15A 5.5 MOHM SMD