XFMRS XFHCL6-1R0M
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, SMD, 2927
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页16 年前
描述
FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD