Welwyn WSMHP35-3R3F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 3.3ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 4040
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
3.3¦¸ ¡À1% 2.5W,35W ¡À100ppm/¡æ TO-263 10.1mm*15.1mm*4.6mm