Welwyn WSMHP35-2R0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 2ohm, 500V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 4040
数据表和文档
Introduction Date2015-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
2 OHM 35W 1% TO263