Welwyn WSMHP35-200RF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 200ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4040
数据表和文档
描述
200 OHM 35W 1% TO263