Welwyn WSMHP35-15RF
Res 15 Ohm 1% 2.5/35W 50ppm/C TO-263 Gull Wing SMD Automotive
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 15ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4040
15¦¸ ¡À1% 2.5W,35W ¡À50ppm/¡æ TO-263 10.1mm*15.1mm*4.6mm
15 OHM 35W 1% TO263