Welwyn WSMHP35-10RF
Res 10 Ohm 1% 2.5/35W 100ppm/C TO-263 Gull Wing SMD Automotive T/R
数据表和文档
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 10ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 4040
10 OHM 35W 1% TO263