Welwyn WSMHP35-100RF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 100ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4040
数据表和文档
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
描述
100 OHM 35W 1% TO263