Welwyn WSMHP20-22RF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 20W, 22ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4040
数据表和文档
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
描述