Welwyn WSM2-2R0FI
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2ohm, 100V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 4326
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述