Welwyn WSHR3-100RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 576W, 100ohm, 240V, 10% +/-Tol, Chassis Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述