Welwyn WRM0207HVC-470KFT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 470000ohm, 1000V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Introduction Date2018-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
MELF Resistors 1W 470K Ohm 1% 50ppm